Anadolu'da zeytin üretimin de, en lezzetli, en kaliteli ve en güvenilir zeytinleri uygun fiyata herkese ulaştırıyoruz ve yeniliklerle, artan verimlilik ve istikrarla kârlı büyüyen satış/dağıtım şirketiyiz. Türkiye başta olmak üzere dünya pazarına satışa sunulan tüm zeytin ürünleri, dastan Zeytincilik her süreci titizlikle takip edilerek üretilmektedir.

ÖZENLE ÜRETİYORUZ, EN İYİSİ OLMAKTAN VAZGEÇMİYORUZ

Türkiye’nin ve dünyanın kahvaltılık sektöründe, gıda güvenliğine ve damak tadına önem veren lider satış-pazarlama şirketi olmaya çalışıyoruz.

ANADOLU TOPRAKALRINDAN DÜNYA MUTFAĞINA

Anadolu'da zeytin üretimin de, en lezzetli, en kaliteli ve en güvenilir zeytinleri uygun fiyata herkese ulaştırıyoruz ve yeniliklerle, artan verimlilik ve istikrarla kârlı büyüyen satış/dağıtım şirketi olmak en temel hedefimizdir.

img_divider

Kalite Politikamız

Bizim için en önemli ilke kalitedir ve en kaliteli koşullar altında üretim yapıyoruz.

Geleneksel damak tatlarının gelecek nesillere ulaşması öncelikli hedefimizdir.
  Tüketicilerimizin gelişim ve sağlığına katkıda bulunmak için varız.
Çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü satmayız.
Ülkemizin çeşitli bölgelerinde üretim tesisleri kurarak, yöre halkına istihdam sağlamak en önemli motivasyon kaynağımızdır.
Kendini yenileyen hizmet anlayışı ve sürekli gelişen teknolojinin takipçisiyiz.
Daima genciz. Genç başladık, genç başarıyoruz

1978 yılında Gemlik’te zeytin üretimine başlayıp, bir çok üretim tesislerine geçen dastan Zeytincilik Bursa Gemlik başta olmak üzere bir çok şehirde üretim yapmaktadır.
Dünyanın kahvaltılık sektöründe, gıda güvenliğine ve damak tadına önem veren lider satış-pazarlama şirketi olmak.
Dünya da zeytin dağıtımında, en lezzetli, en kaliteli ve en güvenilir ürünleri uygun fiyata tüketiciye ulaştıran ve yeniliklerle, artan verimlilik ve istikrarla kârlı büyüyen satış/dağıtım şirketi haline gelmek.
Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Randevu Alın