En Büyük Zeytin Firmasıyız

Dastan Zeytincilik, basit ve benzersiz bir tasarım/inşa felsefesine sahip tam hizmetli bir zeytin üretim şirketidir.

Firmamız Ömer BAYSAL tarafından 1978 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Gemlik zeytinlerini siz değerli müşterilerimize sunmayı prensip edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren sürekli daha kaliteli üretim yapmayı hedefleyen firmamız tüketici menfaatleri ve halk sağlığının korunmasını ilke edinmiştir.

1978 yılından itibaren şu anki yerinde faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız, yılların deneyiminden aldığı kuvvetle daha kaliteli ve zengin çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Bu ilke doğrultusunda üretim, işleme, depolama ve pazarlama aşamasında gereken özeni göstermektedir. Kalitenin ancak kendini geliştirerek sağlanacağı düşüncesiyle hareket eden firmamızda; kalite anlayışı en alt çalışandan en üst yöneticiye kadar prensip haline getirilmiştir.

Vizyonumuz; Gemlik yöresinin en seçkin zeytinlerinden, dalından sofranıza doğal bir lezzet sunan şirket olmak.

Misyonumuz; zeytin ve zeytinyağı konusunda tüketicilerin beklentilerini modern teknoloji ile karşılamak ve sağlık konusunda taviz vermeksizin kalite/fiyat dengesini gözeterek müşterilerimize ürün sunmaktır.

1978
Şirket Kuruldu
Yaklaşık kırk yıl önce iki adamla bir şirket olarak başladık. Çok geçmeden çok büyüdük ve o andan itibaren hızla gelimeye başladık.

1997
İkinci Konum
Son yıllarda çok hızlı büyüdük, dolayısıyla 1997 ikinci bir lokasyon açtığımız yıl oldu. Size daha iyi destek sunacağız.

2015
Toplam 12 Ödül
2015 yılına kadar birçok kez aday gösterildik ve zeytin üretimi alanında toplam 12 ödül kazandık. Bu başarıdan dolayı çok gururluyuz.

Dastan Zeytincilik

+ Üretim Tesisi Kuruldu
% Memnun Müşteri Sağlandı
+ Zeytin Üretildi
+ Dünya Çapında İş Ortaklığımız